Reklama

Już od 399 zł można kupić bilety na połączenia z Rzeszowa do Rzymu i Paryża. Promocyjne ceny do sprzedaży wprowadza Eurolot.

Podana cena nie zawiera żadnych ukrytych opłat oraz dodatkowo obejmuje poczęstunek na pokładzie i możliwość przewozu bezpłatnie bagażu rejestrowanego. Do wyboru jest szeroka siatka połączeń europejskich przewoźnika, w tym m.in. loty z Rzeszowa do Rzymu i Paryża (Beauvais). Promocja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy podróży od 5 maja aż do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia br.

– Warto skorzystać z promocji i zachęcamy naszych podróżnych do tego, aby zostawić samochód pod domem i odkryć uroki Rzymu czy Paryża. Promocja Eurolotu jest konkurencyjna w stosunku do ofert innych przewoźników, zachowując jednocześnie wysokie standardy obsługi pasażerów – mówi Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolotu.

Bilety w promocyjnej cenie są dostępne w sprzedaży do 21 kwietnia na stronie eurolot.com lub za pośrednictwem Call Center przewoźnika oraz w biurach podróży.

Warto podkreślić, że na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek. W przypadku dzieci w wieku 2-15 lat wynoszą one 33 procent od taryfy na rejsach międzynarodowych, natomiast niemowlęta do drugiego roku życia podróżują bezpłatnie na rejsach krajowych. W cenę biletu wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg i podręcznego do 8 kg.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama