Leroy Merlin otworzył w Rzeszowie nowy sklep. Do soboty promocje

Reklama

130 osób znalazło zatrudnienie w nowym sklepie Leroy Merlin, który w czwartek otwarto w Rzeszowie. To już 65. sklep w Polsce tej sieci. W sobotę będzie w nim Maja Popielarska. 

 

Nowy sklep Leroy Merlin znajduje się przy al. Witosa 19. To nowe miejsce na mapie Rzeszowa dla realizacji potrzeb związanych z domem i ogrodem. Leroy Merlin od wielu lat jest obecny w Auchan w Krasnem koło Rzeszowa. 

Nowy sklep ma 10 tys. m kw., w ofercie jest ponad 36 tys. produktów w 13 działach handlowych – produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Klienci mogą skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. 

Ponadto, każdy wspólnie z projektantami może przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis. W ofercie sklepu jest 5000 kolorów farb.

W nowym Leroy Merlin zatrudnienie znalazło 130 osób – mieszkańców Rzeszowa i okolicznych miejscowości. Sklep zaprojektowano tak, by zakupy w nim były niemal intuicyjne, dla zmotoryzowanych jest parking z ponad 500 miejscami parkingowymi. 

–  W naszym sklepie każdy znajdzie potrzebne produkty dla domu i ogrodu. Mamy bogatą ofertę działu drzewnego i ogrodu, oryginalne i stylowe aranżacje kuchni i łazienek – mówi Piotr Dużyk, dyrektor sklepu Leroy Merlin Rzeszów Witosa. 

 Jednocześnie pragniemy być doradcą przy budowie i remontach – od wyboru drobnej śrubki, aż po zrealizowanie autorskiego projektu łazienki. Dlatego zapewniamy wsparcie doradców klienta, projektantów i innych ekspertów – dodaje.

Ofertę handlową uzupełniają warsztaty i spotkania dla klientów. W sobotę, 26 października, odbędą się warsztaty z tworzenia ogrodów w słoiku – jednego z najmodniejszych trendów ostatnich lat. Specjalnie na tę okazję sklep odwiedzi Maja Popielarska, znana dziennikarka TVN, która wprowadzi uczestników warsztatów w nastrój jesiennego ogrodu.

Zapisy trwają w punkcie informacyjnym sklepu. W weekend dla najmłodszych z kolei przygotowane zostaną warsztaty z przesadzania kwiatów – „Dzieciaki Sadzeniaki”, które w sklepach Leroy Merlin organizowane są od wielu lat. Zespół sklepu przy al. Witosa ma już za sobą kilka takich warsztatów, które zorganizowane zostały jeszcze przed otwarciem.

Zapraszam do współpracy szkoły i przedszkola, a także rodziców, którzy sami chcą zorganizować grupę dzieci. Zapewnimy miejsce, opowiemy o świecie roślin i przygotujemy sadzonki, dzięki którym dzieci poznają podstawy pielęgnacji roślin. Doświadczenie pokazuje, że to dla nich wspaniała zabawa i nauka w jednym – powiedział Piotr Dużyk.

Sklep Leroy Marlin przy ulica Witosa jest czynny od poniedziałku do soboty od 6:30 do 21:00, w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama