Zdjęcie: materiały WSPiA

Testy on-line ze wskazanych przez uczelnię przedmiotów oraz zaliczenia w formie wybranej przez prowadzącego. Tak będzie wyglądać letnia sesja egzaminacyjna w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

W sesji letniej egzaminy i zaliczenia z przedmiotów wiodących i kierunkowych, które mają charakter testów, zostaną przeprowadzane w formie on-line. Zaliczenia z pozostałych przedmiotów, w tym specjalnościowych, ćwiczeń i warsztatów, studenci uzyskają w formie ustalonej z nimi przez prowadzącego. 

– Formy zaliczenia i terminy egzaminów zostały dokładnie zaplanowane, a studenci otrzymali pełny harmonogram z informacją, jaką formę będzie miał egzamin z określonego przedmiotu – przekazuje Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA.

Sesja egzaminacyjna na WSPiA tradycyjnie nie ma wyznaczonego pierwszego dnia. –Egzaminy organizowane są na bieżąco, do dwóch tygodni od zakończenia zajęć z danego przedmiotu – tłumaczy Pawlak. Sesja letnia na studiach stacjonarnych potrwa do 9 lipca, a na niestacjonarnych – do 18 lipca.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Do egzaminu studenci będą mieć trzy podejścia oraz możliwość jednorazowego poprawienia pozytywnej oceny. Harmonogram sesji został przesłany na e-pocztę każdego studenta.

– W odpowiednim czasie studenci otrzymają też linki do testów i informacje o czasie na ich rozwiązanie – dodaje Przemysław Pawlak.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama