Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Poznaliśmy rozkład koncertów drugiej odsłony Letnich Brzmień w Rzeszowie. W sprzedaży są już dostępne bilety jednodniowe.

Letnie Brzmienia 2023 odbędą się w formie dwudniowego festiwalu. W Rzeszowie zaplanowano go w dniach 7-8 lipca w Parku Sybiraków. Festiwal wspiera Santander Bank Polska, który został partnerem tytularnym tegorocznej edycji.

W programie festiwalu pojawia się ich weteran – Mrozu, dla którego ten cykl to „nie tylko koncerty, lecz także spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny” oraz niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska.

Bezkompromisowa kobiecość

Na Letnich Brzmieniach usłyszycie artystów, którzy tworzą międzypokoleniowy projekt „Babie Lato”. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky.

Natalia Kukulska mówi, że za „Babim Latem” stoi subtelna czułość i zahartowana, bezkompromisowa kobiecość. – Przez muzykę opowiemy o tym, jaka jest dla nas współczesna kobieta i jak czerpać z siły, którą posiada – zapowiada artystka. 

Imprezowe, energetyczne kawałki ze światowego repertuaru są utrzymane w letnim klimacie, będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R’n’B i soulu.

Pop, rock i… dobra zabawa

Do programu rzeszowskich Letnich Brzmień dołączyły także szturmem zdobywająca uznanie Zalia oraz wyrazista i oryginalna Mery Spolsky. Szczerze ucieszy się też fanbase Brodki, której ostatni album „Sadza” doskonale przyjęli słuchacze i branża muzyczna.

Piosenki pełne świeżości zaśpiewa też Natalia Szroeder. Z kolei LemON na koncertach zaserwuje rockowo-alternatywną mieszankę dźwięków, a pełni humoru bracia Kacperczyk zaproszą do dobrej zabawy.

Pop inspirowany latami 90. zaprezentuje z kolei ARS LATRANS Orchestra, a niebanalne teksty w intrygującej, muzycznej oprawie poda Arek Kłusowski. Na festiwalu zagra też ciekawy młody twórca TYNSKY.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Santander Letnie Brzmienia 2023:

– 7 lipca (piątek): Mrozu, Kacperczyk, LemON, Natalia Szroeder, Zalia, Arek Kłusowski, 

– 8 lipca (sobota): projekt specjalny „Babie Lato”, Nosowska, Brodka, Mery Spolsky, ARS LATRANS Ochestra, TYNSKY.

W sprzedaży są karnety i bilety jednodniowe, odpowiednio po: 299 i 169 zł – Regular Tickets (do wyczerpania puli biletów). W kolejnym etapie – Final Call Tickets – karnety i bilety jednodniowe będą po 359 zł i 199 zł. 

Dzieci do lat 6 (włącznie) na festiwal wchodzą za darmo. Sprzedaż biletów trwa na www.letniebrzmienia.pl.

Organizatorem festiwali Santander Letnie Brzmienia 2023 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska. Sponsor główny: Brooklyn. Partnerem wydarzenia jest Eventim.

Partnerzy to: miasto Rzeszów i Estrada Rzeszowska. Partnerami medialnymi festiwalu są: Radio Zet, „Zwierciadło”, „Glamour”, rzeszow-news.pl, „Gazeta Wyborcza”, AMS, Onet.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama