Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury organizuje letnie półkolonie dla dzieci. Zapisy wystartują 23 maja.

– Będą pełne zabawy, nauki i niezapomnianych przygód – zapowiada letnie półkolonie dla dzieci Daniel Czarnota z RDK. 

Półkolonie odbywać się będą od 24 czerwca do 2 sierpnia w trzynastu filiach RDK: Biała, Country (wyłącznie VI turnus), Dąbrowskiego, Krynicka, Miłocin, Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja (turnusy I-V), Zalesie oraz Załęże.

Półkolonie będą podzielone na sześć turnusów. Będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy wystartują 23 maja o godzinie 18:00.

Półkolonie obejmują przyrodnicze ekspedycje, kreatywne warsztaty, sportowe wyzwania, edukacyjne spotkania, integracyjne zabawy oraz ciekawe wyjścia i wycieczki. W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku 7-12 lat, urodzone w latach 2012-2017. 

Zapisy prowadzone będą do 14 czerwca lub wyczerpania limitu miejsc, wyłącznie drogą online poprzez formularze zgłoszeniowe. Koszt udziału to 460 zł za turnus, natomiast dla posiadaczy „Rzeszowskiej Karty Rodziny” lub karty „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza” opłata wynosi 280 zł za tydzień. W cenę wliczone jest wyżywienie.

Regulamin oraz szczegółowe programy półkolonii są na stronie: www.rdk.rzeszow.pl, na której w dniu startu zapisów o 18:00 udostępnione zostaną formularze zgłoszeniowe.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama