Już 18-20 listopada odbędzie się weekend otwarcia Kliniki La Perla w Rzeszowie. La Perla to jedna z najprężniej rozwijających się w kraju klinik oferujących medycynę estetyczną, chirurgię plastyczną, kosmetologię oraz SPA.

 

Swoją 11-stą placówkę otworzyła w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.
To piękne i prężnie rozwijające się miasto, a co najważniejsze, pełne otwartych i nowoczesnych mieszkańców” – mówi prezes Kliniki La Perla, Kalina Ben Sira.

Podczas Beauty Weekendu Klinika La Perla zaprasza na:

– bezpłatne konsultacje ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii

– bezpłatne zabiegi pokazowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania

– 50% zniżki na zabiegi z zakresu kosmetologii, 30% zniżki na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Z czego możesz skorzystać? Z najlepszych zabiegów odmładzających, wyszczuplających i redukujących problemy estetyczne (takich jak cellulit, przebarwienia, blizny czy rozstępy). Klinika La Perla w Rzeszowie jako jedyna na Podkarpaciu, posiada w swojej ofercie najnowsze rozwiązania i najlepsze technologie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas Beauty Weekendu istnieje także możliwość skorzystania z zabiegu będącego światowym HITem w odmładzaniu ULTRAFORMER, czyli nieinwazyjny lifting skóry, którego efekty dorównują liftingowi chirurgicznemu.

– Szczególnie polecany do odmładzania twarzy lub intensywnego ujędrnienia skóry ciała (na przykład na brzuchu, ramionach, kolanach). Wyraźnie odmładza, poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki i spowalnia procesy starzenia się skóry. Polecany przez ambasadorki Kliniki La Perla – Annę Korcz i Dorotę Williams – poleca Kalina Ben Sira.

W swojej ofercie Klinika La Perla w Rzeszowie posiada pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej: rewitalizację skóry, redukcję cieni pod oczami, mezoterapię osoczem bogatopłytkowym (wampirzy lifting), nici liftingujące, powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, volumetrię, zabiegi toksyną botulinową, lipolizę, redukcję przebarwień.

Wraz z bogatą ofertą nieinwazyjnych zabiegów kosmetologicznych z użyciem najnowszych technologii: Hydrafacial, Iconne, Liposonix, LPG Endermologie, Alma Laser, Zaffiro

Zapisz się już dziś, dzwoniąc pod nr tel. 533 363 665, ilość miejsc na konsultacje jest ograniczona. Zabiegi wykupione ze zniżką podczas Beauty Weekendu można wykonać w innym, dogodnym terminie.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ. 

Reklama