Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec, który tworzą duet Linia Nocna, w sobotę (18 grudnia) zagrają w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina. 

Pierwszy w Rzeszowie bezpłatny koncert akustyczny organizuje RDK. Koncert Linii Nocnej w filii Słocina przy ul. Paderewskiego 154 jest bezpłatny i wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 510 355 747 – od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00–18:00.

Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec debiutowali w czerwcu 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”.

– Dziś klip do utworu ma ponad milion wyświetleń na YouTubie, natomiast pierwszy album zespołu, o tym samym tytule, nominowany był do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii „Album roku elektronika” – zwraca uwagę Daniel Czarnota z RDK. 

Pod koniec 2020 r. pojawił się drugi album Linii Nocnej – „Szepty i Dropy”, na którym znalazły się utwory „Hulajnogi”, czy „Gdziekolwiek” z gościnnym udziałem Kuby Badacha.

– Twórczość duetu charakteryzują nowoczesne produkcje, a w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje delikatności i poetyckości – tak Rzeszowski Dom Kultury zachęca do udziału w sobotnim koncercie Linii Nocnej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama