Fot., Dron.Rzeszow.pl. Na zdjęciu Most Mazowieckiego

Urząd Miasta w Rzeszowie w najbliższy wtorek (18 kwietnia) rozpocznie wydawanie bezpłatnych zaproszeń na inauguracyjny kurs specjalnej linii autobusowej „Zobacz Rzeszów”.

Inauguracyjny kurs odbędzie się 3 maja (niedziela) podczas Święta Paniagi. Autobus wyruszy o godz. 13:00 sprzed ratusza w okolicach Rynku. Kurs trwa ok. 70 minut.

Autobus linii „Zobacz Rzeszów” pokona ponad 40-kilometrową trasę po najważniejszych i najnowszych miejskich inwestycjach, ale nie tylko. Dokładną trasę autobusu opisywaliśmy TUTAJ. Aby wziąć udział w inauguracyjnym kursie, trzeba odebrać bezpłatne zaproszenie.

Ratusz poinformował właśnie, że zaproszenia będzie można odbierać od najbliższego wtorku (18 kwietnia) w Podziemnej Trasie Turystycznej (Rynek 26) oraz Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta w Rzeszowie:

– POM w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44, +2 piętro) – od poniedziałku do soboty, od 10:00 do 18:00

– POM Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65, I piętro) – od poniedziałku do soboty, od 10:00 do 18:00

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– POM Galeria Nowy Świat (ul. Krakowska 20, poziom 0) – od poniedziałku do soboty, od 10:00 do 18:00

– POM Millenium Hall (al. Kopisto 1, poziom +2) – od poniedziałku do soboty, od 10:00 do 18:00

Przewodnikiem po miejskich inwestycjach w trakcie inauguracyjnego kursu „Zobacz Rzeszów” będzie Marek Ustrobiński, wiceprezydent Rzeszowa. Linia będzie działała do końca września br. raz w tygodniu – w każdą niedzielę. Wyjazd zawsze o 13:00.

Zdjęcie: Materiały Urzędu Miasta w Rzeszowie
Zdjęcie: Materiały Urzędu Miasta w Rzeszowie

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama