Zdjęcie: Pixabay

Jesteś użytkownikiem serwisu LinkedIn i znasz wiele osób tylko wirtualnie? W czwartek, dzięki akcji #LinkedInLocalPolska, będziesz miał okazje poznać ich osobiście w Rzeszowie.

LinkedIn to serwis koncentrujący się na znajomościach biznesowych. Działa podobnie jak Facebook, jednak jego użytkownicy nie są nastawieni na prywatne pogaduszki, a na tzw. “social networking”,  czyli formę „poczty pantoflowej”, gdzie np. poprzez polecenie nie naszej osoby kolejnym użytkownikom możemy łatwiej i skutecznej znaleźć pracę.

Większość tych znajomości, które nabywamy jako użytkownicy Linkedlnda są wirtualne. Dlatego też Australijka Anna McAfree w ub. r.  założyła globalny ruch #LinkedInLocal, którego celem jest spotykanie się i łączenie ludzi – aktywnych użytkowników LinkedIn. Inicjatorem tej akcji w Polsce jest Bartek Ziemiański.

W Rzeszowie #LinkedInLocal po raz pierwszy odbędzie się w czwartek (26 czerwca) o godz. 18:00 w Hola Lola (ul. Mickiewicza 3 ), dzięki czemu i w stolicy Podkarpacia osoby, które znały się jedynie z sieci LinkedIn będą mogły porozmawiać ze sobą na żywo „twarzą w twarz”.

„Celem spotkania jest networking i mile spędzony czas skupiający się na rozwoju nie tylko sieci kontaktów, ale również własnych horyzontów. Dzielenie się wiedzą i poglądami to najkorzystniej spędzony czas – inwestycja w samego siebie” – piszą na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Gośćmi wydarzenia będą wspomniany Bartek Ziemiański, który opowie o wartości portalu LinkedIn i jego możliwościach oraz Paulina Kawa-Zięba – niezwykle pozytywnie nastawiona do życia podróżniczka, która opowie o budowaniu zdrowych relacji.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować na stronie linkedinlocalrzeszow.evenea.pl.

Spotkanie, jak podkreślają sami organizatorzy, ma charakter niekomercyjny. „Nic nie sprzedajemy. Wymieniamy się jedynie swoimi zainteresowaniami, motywacjami i nakręcamy się wzajemnie do działania” – piszą organizatorzy.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama