Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News

Do 25 kwietnia Urząd Miasta Rzeszowa przedłużył ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców.

W środę rząd poinformował, że dodatkowe obostrzenia covidowe, które wprowadzono 27 marca, będą przedłużone do 25 kwietnia. Powodem jest bardzo trudna sytuacja w całym kraju związana z pandemią koronawirusa.

Od 19 kwietnia będą mogły się otworzyć tylko żłobki i przedszkola. Dozwolony będzie także sport w obiektach sportowych na świeżym powietrzu z pewnymi ograniczeniami – limit do 25 osób. Hotele będą zamknięte dłużej – do 3 maja włącznie. 

W związku z przedłużeniem lockdownu ograniczenia w obsłudze mieszkańców przedłuża do 25 kwietnia także Urząd Miasta w Rzeszowie.

– Wizyta w urzędzie jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu – poinformował Artur Gernand z biura prasowego rzeszowskiego magistratu. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Z Urzędem Miasta Rzeszowa można kontaktować się w sposób zdalny – w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP. Ponadto, Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych także będę nieczynne do 25 kwietnia.

Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie bip.erzeszow.pl oraz pod numerem Infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa: 1 77 88 99 00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama