Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

LOFF, jeden z bardziej klimatycznych klubów w Rzeszowie, zmienia nieco swój charakter. Obecnie jest to koktajl bar, który oferuje nowe menu i działa w nowych godzinach.

W nowej odsłonie lokal stawia na koktajle. Powstał poświęcony im oryginalny dodatek do menu. To infuzowane (aromatyzowane) napoje, które powstają w specjalnej technice. Nadaje napojom nowy, czasem zaskakujący charakter i smak. Infuzowanie jest mniej pracochłonne w porównaniu z “leżakowaniem”, czego wymagają nalewki. Ale dobry koktajl również wymaga czasu, aby nabrać odpowiedniego, wyrazistego smaku.

W menu znajduje się, np. koktajl z bourbonem infuzowanym… bekonem. Są też koktajle na bazie piwa z sąsiadującego z lokalem Browaru Manufaktura, np. czeski pils podawany z rumem, świeżym sokiem z cytryny i syropem imbirowym.

Co się zmieniło w LOFF:

– nowe menu z listą specjalnych koktajli,

– muzyka tworzona przez DJ-ów planowana jest obecnie wyłącznie w soboty,

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– godziny otwarcia (piątek/sobota – start o 20:00, do ostatniego gościa),

– w piątki: wstęp darmowy,

– w soboty: wstęp darmowy od 20:00 do 22:00; po 22:00 za 20 zł.

LOFF nadal poświęcony jest muzyce, której świetny odsłuch gwarantują najlepsze klubowe głośniki brytyjskich producentów.

Lokal jest kameralny. Każdy gość może się tam poczuć bezpiecznie i nieco intymnie. Gdy wchodzimy do klubu, w oczy rzuca się duży bar, w kolorach miedzianych i jasno brązowych. Klub jest urządzony w tzw. stylu casualowym. Wzrok przyciągają charakterystyczne elementy wykonane z miedzi, żeliwa i drewna.

Rezerwacji miejsc siedzących można dokonać telefonicznie pod numerem: 792 805 806.

Reklama