Zdjęcie: materiały prasowe LOT-u

Atrakcyjne nagrody, w tym staże, można zdobyć w konkursie LOT-u na najlepszą pracę dyplomową o lotnictwie. Praca powinna być poświęcona lotnictwu pasażerskiemu lub transportowi cargo i obroniona w terminie od 1 czerwca 2021 do 30 września 2022 roku.

Przewoźnik zaprasza do udziału w zmaganiach absolwentów wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych studiów I oraz II stopnia, a także studiów podyplomowych. Konkurs skierowany jest do autorów prac, których tematyka obejmuje zagadnienia związane z lotnictwem pasażerskim oraz cargo.

Osoby, które chcą spróbować swoich sił w konkursie, powinny obronić się w ponad rocznym przedziale czasowym: od 1 czerwca 2021 do końca września 2022 r. Obronione prace wraz z kompletem dokumentów należy przesłać drogą mailową na adres: student@lot.pl

W skład kapituły tegorocznej edycji konkursu wejdą przedstawiciele: Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Akademii Leona Koźmińskiego, Politechniki Białostockiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej, Uczelni Łazarskiego, Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Wojskowej Akademii Technicznej, Wyższej Szkoły Bankowej.

Eksperci ocenią poziom prac konkursowych m.in. pod kątem: oryginalności i stopnia trudności podejmowanej tematyki, zbieżności z tematyką lotniczą, trafności i poprawności zastosowanych metod badawczych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dla kapituły ważna będzie również aktualność podejmowanej problematyki, w tym uwzględnienie bieżącej sytuacji w branży lotniczej oraz możliwość zastosowania wyników pracy w praktyce biznesowej.

W konkursie LOT można wygrać atrakcyjne nagrody: bilety lotnicze, w tym na połączenia dalekiego zasięgu oraz staże.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ. 

(pap, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama