Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” rozstrzygnięta. Poznajcie laureatów! [FOTO]

– Lubię Rzeszów. Mamy tu pełną infrastrukturę – dostęp do lotniska, uczelni wyższych, autostrady. Są tu zakłady europejskie i światowe. W jednym z nich sam pracuję – mówi Kamil Sobolak, laureat nagrody głównej „Mieszkam w Rzeszowie”.

 

Loterię „Mieszkam w Rzeszowie” zorganizowano po raz czwarty. Tym razem wzięło w niej udział 1165 osób. Zabawa trwała od 7 maja do 31 października. W loterii mógł wziąć udział każdy mieszkaniec, który zameldował się w Rzeszowie (z innej gminy) od 21 listopada 2017 r. do 31 października 2018 r. i ukończył 18. rok życia. 

W Rzeszowie obecnie jest zameldowanych 191 155 osób.

W środę laureaci loterii „Mieszkam w Rzeszowie” zostali zaproszeni do ratusza na uroczyste wręczenia nagród z rąk Stanisława Sienki, wiceprezydenta Rzeszowa. – Gratuluję zwycięzcom zdobycia nagród. Zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału w loterii, bo naszym celem jest to, aby było nas jak najwięcej – mówił Stanisław Sieńko.

– Im większe miasto, tym więcej pieniędzy na działania, które prowadzimy. Chodzi o budowę szkół, żłobków, przedszkoli, czyli wszystkiego tego, co nam potrzeba. Cieszymy się, że państwo podjęli nasze wzywanie – mówił wiceprezydent do laureatów loterii.

Do rozlosowania było 10 nagród o łącznej wartości ponad 20 tys. zł. Wśród nich znalazły się: Thermomix (robot kuchenny), telewizor Sony5, aparat Canon, ekspres ciśnieniowy Delonghi, odkurzacz Dyson generator pary Philips, konsola Xbox One, oczyszczacz powietrza, głośnik bezprzewodowy JBL Charge 3, czytnik e-booków.

Laureatem nagrody głównej (Thermomix) został Kamil Sobolak, który do Rzeszowa przemeldował się z rodzinnego Sanoka pod koniec września br. Z naszym miastem jest jednak związany prawie sześć lat, wcześniej był studentem Politechniki Rzeszowskiej. Obecnie mieszka na os. Drabinianka.

– Lubię Rzeszów. Mamy tu pełną infrastrukturę – dostęp do lotniska, uczelni wyższych, autostrady. Są tu zakłady europejskie i światowe. W jednym z nich sam pracuję, jako inżynier branży przemysłu motoryzacyjnego – mówi Kamil Sobolak. – Mam też blisko do rodzinnego miasta. Ponadto, Rzeszów obok Warszawy jest jednym z tych miast, które będą się rozwijać w przyszłości w Polsce – dodaje.

Panu Kamilowi podoba się, że w Rzeszowie jest coraz więcej ścieżek rowerowych, a przede wszystkim bezpiecznych, zwraca też uwagę na bardzo dobrą obsługę mieszkańców przez urzędników. – Są bardzo mili i pomocni. Przy meldowaniu, poczułem się, jak klient w sklepie – mówi Kamil Sobolak. Do udziału w loterii nikt go nie musiał namawiać. 

Nagroda, którą w środę otrzymał pan Kamil, ostatecznie trafi w ręce jego żony, bo planowała ona zakup robota kuchennego. 

Lista osób nagrodzonych w loterii:

– Kamil Sobolak – Thermomix

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

–  Waldemar Ziaja – telewizor Sony KD-55XE8505

– Dawid Łyszczarz –  aparat Canon EOS 750D + 18-55 mm IS STM

– Mateusz Rajchel –  ekspres ciśnieniowy Delonghi ECAM 44.660.B

– Kamil Czerwonka – odkurzacz Dyson V8 Absolute

– Anna Szylar – generator pary Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80

– Paweł Kolmer  – konsola Xbox One 1 TB slim

– Agata Górka – oczyszczacz powietrza AIRFREE P150

– Tomasz Trojnar – głośnik bezprzewodowy JBL Charge 3

– Edyta Bąk – czytnik e-booków Amazone Kindle Paperwhite 3

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama