Loteria Rzeszów to My
Zdjęcie: Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
Reklama

Smartwatchem, hulajnogą elektryczną i laptopem nagrodzono zwycięzców pierwszego losowania w loterii meldunkowej „Rzeszów to My”. 

Na początku października ruszyły zapisy do loterii meldunkowej „Rzeszów to My”. W loterii mogą wziąć udział osoby, które zameldują się w Rzeszowie między 19 października 2020 roku a 31 grudnia 2021 roku, oraz mieszkańcy nowego osiedla Pogwizdów Nowy. Szczegółowo o zasadach pisaliśmy 7 października.

Nagrodą główną w loterii jest samochód hyundai i20. Jego losowanie nastąpi 19 stycznia. Wcześniej odbędą się cztery losowania dodatkowe. Pierwsze z nich miało miejsce 27 października. Teraz poznaliśmy jego wyniki.

Trzecią nagrodę (smartwatch) otrzymał Mateusz Misztal, którego rodzina osiedliła się w Rzeszowie w maju 2021 roku. Nagrodę w imieniu pana Mateusza odebrała jego żona.

Druga nagroda – hulajnoga elektryczna – trafiła w ręce Piotra Kidy. Pan Piotr poznał w Rzeszowie żonę, przeniósł się do niego z okolic Leżajska.

Nagroda główna, którą jest laptop, powędrowała do mieszkańca osiedla Pogwizdów Nowy Marka Nowaka.

Następne losowania zaplanowano na 24 listopada, 22 grudnia i 19 stycznia. W nich także nagrodami są laptopy, hulajnogi i smartwatche. Suma nagród wynosi 105 tys. zł. 

– Im więcej osób mieszkających w Rzeszowie się w nim zamelduje, tym łatwiej będzie nam planować inwestycje – oceniła po wręczeniu nagród wiceprezydent Krystyna Stachowska. 

Obecnie w Rzeszowie jest 196 776 zameldowanych mieszkańców. – Ten cel, 200 000, jest coraz bliżej. Zwracamy się do studentów, którzy mieszkają w Rzeszowie, aby się w nim zameldowali. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody – zachęcała we wtorek Stachowska. 

Jak dotąd do loterii zgłosiło się 354 osoby. Zgłoszenia możliwe są jeszcze do 31 grudnia.

– Dużo jeżdżę po Polsce, ale to Rzeszów uważam za najładniejszy i najczystszy. To miasto ma potencjał, ma przyszłość – chwalił miasto zdobywca drugiej nagrody. 

– Jesteśmy teraz jedną wielką rzeszowską rodziną – podkreślała z kolei wiceprezydent Stachowska. 

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama