lufthansa-technik-rzeszow

Lufthansa Technik, wiodący światowy dostawca usług utrzymania lotnictwa, poszukuje chętnych do pracy. Firma organizuje w tym celu specjalne spotkanie rekrutacyjne 14 maja br. w Rzeszowie, w Grand Hotel Boutique, przy ul. Księdza Feliksa Dymnickiego 1a, niedaleko rzeszowskiej starówki.

Mechanik obsługi lotniczej

Lufthansa Technik poszukuje doświadczonych mechaników obsługi lotniczej, którzy są zainteresowani pracą za granicą; na Malcie, w Sofii, Budapeszcie lub Mediolanie. Pracujący w tym zawodzie odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu statków powietrznych w odpowiednim stanie technicznym, zapewniając bezpieczeństwo pasażerów i załogi podczas lotów.

lufthansa-technik-rzeszow
Zdjęcie: Lufthansa Airbus A350 w hangarze Lufthansa Technik Malta

Nowa ścieżka kariery

Wydarzenie stanowi jedyną w swoim rodzaju okazję dla pasjonatów mechaniki lotniczej. W trakcie spotkania będzie można poznać nowe możliwości rozwoju zawodowego w jednej z wiodących światowych firm utrzymania lotnictwa. Warto zaznaczyć, że Lufthansa Technik to dostawca usług konserwacji, napraw i modernizacji oraz modyfikacji w lotnictwie cywilnym – od samolotów komercyjnych po VIP i samoloty do zadań specjalnych.

Program wydarzenia rekrutacyjnego

Podczas wydarzenia, zorganizowanego przez centralę firmy, obecnych będzie kilku przedstawicieli Lufthansa Technik. Przedstawią firmę i segment usług obsługi lotniczej. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zaprezentują również jak wygląda praca w jednej z czterech baz obsługi do których prowadzona jest rekrutacja (Malta, Sofia, Budapeszt, Mediolan). W programie przewidziana jest dyskusja, której uczestnicy będą mogli zadawać pytania, np. dotyczące wynagrodzenia, warunków pracy czy możliwości i zakresu szkoleń.

Dwie tury – poranna i popołudniowa

Wydarzenie odbędzie się dwa razy, w dwóch niezależnych turach. Zainteresowane osoby mogą przybyć zarówno o godzinie 9:00 jak i 14:00. Obie tury rozpoczną się punktualnie. Na początku każdej z nich zostanie przedstawiona krótka prezentacja, która potrwa ok. 30 minut.

Lufthansa Technik

Lufthansa Technik zatrudnia obecnie ponad 23 000 osób w ponad dwóch tuzinach międzynarodowych oddziałów oraz oferuje swoje usługi prawie 800 klientom na całym świecie.

Więcej na temat oferty pracy Lufthansa Technik.

lufthansa-technik-rzeszow
 

Reklama