Zdjęcie: Instagram.com / Big Brother
Reklama

Ma 26 lat, urodził się w Rzeszowie, mieszka i pracuje w Londynie. Z wykształcenia jest psychologiem. Ma na koncie występ w paradokumentalnych serialach TVN, co wzbudziło liczne kontrowersje widzów Big Brothera.

Po 11 latach na antenę TVN, tym razem TVN 7, wrócił Big Brother. W minioną niedzielę (17 marca) program miał inaugurację szóstego sezonu. Telewidzowie poznali 14 uczestników, którzy przez 90 dni będą przebywać w domu Wielkiego Brata odcięci od swoich bliskich i internetu i telefonów komórkowych. Program prowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak. Nagrodą dla zwycięzcy szóstej edycji Big Brothera jest 100 tysięcy zł.

Wśród uczestników programu znalazł się m.in. rzeszowianin z pochodzenia, który obecnie mieszka i pracuje w Londynie – 26-letni Łukasz Darłak, który z wykształcenia jest psychologiem, obecnie pracującym z osobami chorymi na autyzm. Łukasz na udział w programie zdecydował się, bo chce przeżyć coś ekstremalnego.

„Będę bardzo naturalny i nie będę nikogo analizował” – zapowiedział rzeszowianin w pierwszym odcinku Big Brothera.

Poza wykształceniem pedagogicznym, Łukasz Darłak ukończył także Lart studiO – Policealne Studio Aktorskie w Krakowie. Jego sylwetkę możemy także znaleźć na stronie agencji aktorskiej Edwin Film, gdzie czytamy, że młody rzeszowianin ma 182 cm wzrostu, waży  69 kg, zna język angielski i hiszpański, posiada prawo jazdy, a także lubi jazdę na rowerze i pływanie. Darłak uprawiał taniec towarzyski, a w wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

To jednak nie wszystko, co powinniśmy wiedzieć o naszym krajanie, który zdecydował się na występ w reality show. Okazuje się, że Łukasz Darłak jest już znany widzom TVN z seriali dokumentalnych m.in. takich jak: „W11”, „Detektywi”, „Szkoła”, „Szpital”, „19+”.

Udział Darłaka w produkcjach TVN wychwycili od razu internauci, którzy nie wahali się mu tego wytknąć pod zdjęciem na Instagramie Big Brothera.

„Szkoda, że się nie przyznał do jednej rzeczy, że gra w serialach paradokumentalnych, ale życzę żeby zaszedł daleko i wygrał ten program. Powodzenia”, „Znam go z serialu paradokumentalnego „Dlaczego ja?”, albo „Trudne sprawy”. Tego głosu nie da się zapomnieć” – pisali internauci.

„Były chłopak Witkowskiego, a raczej jego „ślicznotka”. Bywali razem na ściankach. Do tego aktor „Szkoły”, „W11”, „Ukryta prawda” i „19+”. Szkoda, że ukrywa to przed uczestnikami. I dziwne, że nikt w domu BB go nie rozpoznał, bo widzowie bardzo szybko” – dodawali.

Serwisy plotkarskie takie jak m.in. Pudelek, czy Plejada również wspominają o tym, że Łukasz Darłak był w związku z Michałem Witowskim, polskim pisarzem i felietonistą, który jest nieheteronormatywny. 

Witkowski, po tym jak Darłak dostał się do Big Brothera, na swoim Facebooku napisał: „Gratuluję Łukaszku i trzymam kciuki! Namieszaj tam! A kto chce zobaczyć, jak wygląda dom Wielkiego Brata i życie w nim od kulis, zapraszam do lektury mojej kultowej zakazanej powieści o showbiznesie… Tylko u mnie!”.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. po prostu tu są ludzie wytresowani pod 'szklane szkiełko’. Dlatego BB to też będzie program quasi paradokumentalny. Reżyserowany.

  2. to samo się działo w „Ugotowani” . Często w tych wszystkich programach biorą udział ludzie niejako „powiązani” ze stacją w jakiś sposób. Już dawno dostrzegłem że tam nie ma przypadku. Idą tam ludzie często powiązani z rynkiem medialnym czy dziennikarskim np. artyści, dziennikarze, młodzi aktorzy itp. Pachnie to wszystko „ustawką”.

Comments are closed.