Zdjęcie: Asseco Resovia
Reklama

Luke Perry nadal będzie reprezentował barwy Asseco Resovii. 24-letni autralijski libero podpisał z rzeszowskim klubem roczny kontrakt.

Luke Perry w Asseco Resovii gra od 2018 roku. Wcześniej przez dwa latach występował w Berlin Recycling Volleys, z którym dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Niemiec. W ubiegłym sezonie Luke Perry o miejsce w składzie Resovii rywalizował z Mateuszem Masłowskim. Australijski libero zagrał w 22 meczach, notując 45 procent przyjęcia pozytywnego. 

Luke Perry w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Asseco Resovii. – Mimo młodego wieku jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem, który od lat stanowi o defensywie reprezentacji Australii – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes rzeszowskiego klubu, cytowany w oficjalnym komunikacie o przedłużeniu o rok kontraktu z Perrym. 

Wierzę, że w kolejnym roku rozwinie swoje skrzydła i zaprezentuje nam całość swojego talentu. Niewątpliwym atutem młodego libero jest jego australijski charakter i nieustępliwość. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie da zespołowi jeszcze więcej i będzie mocnym punktem – dodaje Ignaczak. 

Luke Perry jest szczęśliwy, że w Asseco Resovii zostaje na kolejny sezon 2019/2020. – Po rozczarowującym dla nas sezonie [7. miejsce w PlusLidze – przyp. red.], ale jednocześnie bardzo ciekawym, który był dla nas wszystkich lekcją pokory liczę, że kolejny będzie dużo lepszy – mówi australijski zawodnik.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: