Kilka tysięcy biletów za 1 i 3 zł na trasie Rzeszów – Warszawa wprowadził do sprzedaży Lux Express. Bilety w promocyjnej cenie można kupować na stronie przewoźnika wyłącznie od godz. 1:00 w nocy.

Lux Express w Rzeszowie jest obecny od 16 czerwca. Pasażerów wozi do Warszawy pięć razy dziennie spod rzeszowskiego biura „Wagabunda” przy Dworcu PKP o godz. 0:01, 5:35, 8:00, 12:30 oraz 18:00. Odjazdy z Warszawy (przystanek Metro Marymont) o 0:01, 6:20, 12:20, 16:05, 18:05.

Maksymalna cena biletów wynosi 59 zł. Przewoźnik zapewniał, że nie jest „drugim Polskim Busem”. Teraz pasażerów postanowił przyciągnąć promocyjnymi biletami, które będzie można kupić za 1 i 3 zł.

Promocja rozpoczęła się w ubiegłym tygodniu i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Rzeszowa. Dlatego przewoźnik zdecydował o zwiększeniu z 50 do 75 dziennej puli tanich biletów oraz wprowadzeniu do sprzedaży dodatkowych 50 biletów dziennie w cenie 3 złotych.

Bilety sprzedawane są na kursy Warszawa-Rzeszów i Rzeszów-Warszawa, realizowane w dowolnie wybranym terminie. – Przewagą Lux Express w porównaniu z konkurencją są bezpośrednie połączenia, wysoka jakość oraz komfort w bardzo atrakcyjnej cenie – mówi Kristiina Mehik, szefowa marketingu Lux Express Group.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tanie bilety można kupić na stronie internetowej przewoźnika www.luxexpress.ue od godz. 1:00 do 5:00 do soboty (29 sierpnia).

Połączenia pomiędzy Warszawą i Rzeszowem obsługują autobusy DAF-Irizar. Podróżni mogą skorzystać z darmowej sieci Wi-Fi, napić się bezpłatnie kawy i herbaty, naładować telefon dzięki gniazdkom dostępnym przy każdej parze siedzeń.

Autokary Lux Expressu charakteryzują się wygodnymi i odchylanymi fotelami, dużą przestrzenią na nogi. Podczas podróży można oglądać filmy i słuchać muzyki.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama