Zdjęcie: Agora Muzyka
Reklama

Maleńczuk w czystej postaci – tak reklamowany jest koncert znanego artysty. W Rzeszowie wystąpi 3 kwietnia. 

Maciej Maleńczuk jest artystą o wielu twarzach. Poeta, wokalista, gitarzysta, osobowość telewizyjna – to tylko niektóre z jego wcieleń. Maleńczuk łączy zawsze awangardowość brzmień i chętne sięganie po kontrowersyjne tematy. Taki jest też jego ostatni album „Klauzula sumienia”, który w październiku 2020 roku wydała Agora.

To właśnie z tego albumu, ale nie tylko, usłyszycie piosenki podczas koncertu Maleńczuka 3 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Organizatorzy zapowiadają, że koncert będzie retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maleńczuka. 

– Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, bezpośredni – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno – zapowiadają organizatorzy.

Maciejowi Maleńczukowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in. z Piwnicy pod Baranami, czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego: Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas). Koncert Maleńczuka w Rzeszowie rozpocznie się o godz. 19:00, bilety w cenie 110 i 120 zł do kupienia na biletyna.pl.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama