Zdjęcie: Materiały aktora
Reklama

Siatkarskie święto w Galerii Rzeszów nadchodzi. Już 22 września poznamy oficjalny skład Asseco Resovia na nowy sezon PlusLigi. Prezentację zawodników poprowadzi znany aktor młodego pokolenia – Maciej Musiał.

Dla miłośników Asseco Resovi wielkie sportowe wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Chodzi oczywiście o oficjalną prezentację zawodników przed nowym sezonem PlusLigi. Dzięki temu wydarzeniu poznamy tegoroczny przystojniaków, którym będziemy kibicować podczas siatkarskich zmagań.

Początkowo prezentacja była planowana na 23 września. Ostatecznie została ona przeniesiona na 22 września (piątek) na godzinę 18:00.  Z siatkarzami spotkamy się na placu przy fontannie w Galerii Rzeszów.

– Tutaj czujemy się, jak u siebie w domu – stwierdził kilka dni temu Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii, podczas podpisania listu intencyjnego w sprawie dalszego sponsorowania klubu przez galerię, która od pięciu lat nieprzerwanie wspiera rzeszowskich siatkarzy.

Całe wydarzenie poprowadzi Maciej Musiał – jeden z najpopularniejszych obecnie młodych aktorów filmowych i telewizyjnych, który często udziela się jako głos w filmach animowanych. Maciej Musiał jest znany m.in. z takich seriali “Rodzinka.pl”, czy “Krew z Krwi”. Jest też jednym z prowadzących w TVP 2 “The Voice of Poland”. 

– Prezentacja zawodników Asseco Resovii to wydarzenie na dużą skalę, ponieważ tradycyjnie każdy zawodnik drobiazgowo zostanie omówiony. Ponadto, zespół powie, na co się nastawia w nadchodzącym sezonie, podzieli się też swoimi spostrzeżeniami i wnioskami – wyjaśnia Mirosław Obarski, rzecznik prasowy Galerii Rzeszów.

– Dla miłośników drużyny będzie to z pewnością bardzo interesujące spotkanie. Oni zawsze na to czekają – dodaje.

Zdjęcie: Materiały prasowe Galerii Rzeszów
Zdjęcie: Materiały prasowe Galerii Rzeszów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.