Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Magda Gessler, najpopularniejsza polska restauratorka, odwiedzi w piątek (18 czerwca) Rzeszów. W Galerii Rzeszów będzie promowała swoją autobiografię.

Swoją książkę restauratorka napisała wspólnie z Dominikiem Linowskim i jest zatytułowana „Magda”. Spotkanie z Magdą Gessler odbędzie się w piątek (18 czerwca), ok. godz. 17:00 w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego), przy fontannie.

Podczas spotkania Magda Gessler rozda fanom 20 egzemplarzy autobiografii, będzie również podpisywała swoją książkę i pozowała do zdjęć.

„Magda” to opowieść o życiu królowej polskiej gastronomii oraz jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia. Dowiadujemy się z niej, jak długą i krętą drogę musiała przejść Magda Gessler.

Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny.

– Opowieść o niezwykłej sile wewnętrznej, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwalają sięgać po marzenia – reklamuje wydawca autobiografię Magdy Gessler, która premiera odbyła się w środę. 

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama