Magda Gessler otwiera w Rzeszowie kawiarnię – Ice Queen Cafe

W najbliższy wtorek (15 grudnia) w Rzeszowie zostanie otwarta kawiarnia Ice Queen Cafe. Swoim nazwiskiem firmuje ją znana restauratorka Magda Gessler. 

 

Ice Queen Cafe będzie w centrum miasta – przy ul. Grunwaldzkiej 4/3. W kawiarni będzie serwowana kawa, ale przede wszystkim słodkie produkty – ciasta i desery. Menu może być powiększane o propozycje sezonowe. Nad koncepcją Ice Queen Cafe czuwa „królowa polskiej gastronomii” – Magda Gessler, znana z prowadzenia od lat w TVN programu „Kuchenne rewolucje”.

Ice Queen Cafe oferuje możliwość otworzenia własnej kawiarni (franczyza) okiem najbardziej rozpoznawalnego nazwiska kulinarnego w Polsce. – To moja propozycja dla każdego, kto czuje siłę przedsiębiorcy, ale wolałby bazować na bezpiecznym i sprawdzonym biznesie. Ryzyko w przypadku franczyzy nie jest tak duże, jak wtedy gdy zakładamy własny interes, natomiast sukces może okazać się znacznie większy – mówi znana restauratorka. 

– Wierzę, że doświadczenie i wiedza są w stanie zakiełkować w każdym kto otrzyma profesjonalne wsparcie oraz znak jakości – dodaje Gessler.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każdy franczyzobiorca otrzyma wsparcie biznesowe. Więcej informacji znajdziecie na stronie icequeenmagdagessler.pl, można też pisać na: kontakt@icequeenmagdagessler.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama