Zdjęcie: materiały prasowe

Znana restauratorka Magdalena Gessler znów gości w Rzeszowie. Tym razem próbuje zrobić „Kuchenną Rewolucję” w rzeszowskiej restauracji i pubie „Pablo Picasso”.

[Not a valid template]

 

Magda Gessler od kilku dni przebywa w Rzeszowie. Restauratorka nie chciała z jednak nami rozmawiać, podobnie jak właściciele „Pablo Picasso”. Tłumaczą, że do czasu emisji odcinka „Kuchennych Rewolucji” nie mogą się wypowiadać. W restauracji kręci się ekipa filmowa, która pracuje nad materiałem. W środku nasz fotoreporter nie mógł robić zdjęć. Producenci nie zdradzają, jak długo w Rzeszowie będzie Magda Gessler.

Restauracja i pub „Pablo Picasso” znajduje się przy pl. Kilińskiego, niedaleko dworca PKP oraz trzygwiazdkowego hotelu „Ferdynand”. W lokalu można zamówić dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej i meksykańskiej. Amatorzy polskich przysmaków mogą spróbować m.in. pierogów ruskich. Łasuchów z pewnością skuszą słodkie rarytasy, a pozostałych pyszne drinki.

„Pablo Picassso” najwidoczniej potrzebuje „rewolucji”, skoro jej właściciele o pomoc poprosili Magdę Gassler. Jak restauracja będzie wyglądać i co się zmieni, dowiemy się po emisji odcinka, w którym zostanie ukazana przemiana „Pablo Picasso”.

„Kuchenne rewolucje” to produkcja stacji TVN, a jej twarzą jest Magda Gessler, znana restauratorka, która na zaproszenie właścicieli lokalów gastronomicznych, przyjeżdża im pomóc. Zmiany dotyczą najczęściej menu i wyglądu  restauracji. „Rewolucji” podlega czasem też nazwa, a nawet relacje między właścicielami a pracownikami, które nie zawsze sprzyjają dobremu gotowaniu.

Naczelna zasada Magdy Gessler: „ma być smacznie jak u mamy”. Czy tak się stanie w Rzeszowie? Odpowiedź znajdziemy w najnowszym sezonie „Kuchennych rewolucji”.

To już trzecie „rewolucje” w Rzeszowie Magdy Gessler. Wcześniej restauratorka odmieniała restauracje „U’Bares” przy ul. Popiełuszki i „Ostoya” w Jasionce.

JOANNA GOŚCIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama