Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Miasto Rzeszów zachęca do udziału w jarmarku rękodzieła i produktów regionalnych, który będzie częścią rzeszowskiej „Majówki” (1-3 maja). 

Jarmarkowe stoiska będą przy alei Lubomirskich oraz częściowo przy alei Pod Kasztanami. Od środy do piątku, w godzinach 11:00-20:00, będzie można kupić rękodzieło oraz produkty regionalne. Jak informuje Estrada Rzeszowska, stoisk będzie 57.

Asortyment jarmarku obejmuje tradycyjne wyroby artystyczne, takie jak m.in.: biżuteria, ceramika, świece sojowe, obrazy, elementy dekoracyjne do domu czy kosmetyki rzemieślnicze. Nie zabraknie też ręcznie wytwarzanych lalek, maskotek i innych zabawek.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Na stoiskach będzie też można znaleźć wyjątkowe produkty regionalne: sery, chleby na zakwasie, obwarzanki, miody i różne słodkości – zachęca do udziału w jarmarku Katarzyna Malina z Estrady Rzeszowskiej. 

Jarmark będzie jedną z atrakcji tegorocznej „Majówki” w Rzeszowie. Główną będzie Święto Paniagi – 3 maja. O atrakcjach podczas święta najstarszej ulicy w mieście pisaliśmy TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama