Zdjęcie: Mały Uniwersytet Rzeszowski
Reklama

6 września rozpocznie się rekrutacja do kolejnej edycji Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci w wieku 7-12 lat, czyli uczniowie klas I-VI szkół podstawowych (baza elektroniczna zezwoli na zapisanie także uczniów, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat) oraz młodzież w wieku 13-15 lat – uczniowie gimnazjum i klas VII szkół podstawowych.

Zapisy uczestników prowadzone będą wyłącznie przez internet. Formularz rejestracyjny na stronie www.mur.ur.edu.pl/rejestracja będzie aktywny od czwartku 6 września od godz. 8:00 do czwartku 20 września do 18:00. Koszt udziału w programie to jednorazowa opłata w wysokości 60 zł.

Studenci MUR zostaną wyłonieni w procesie losowania spośród osób, które zapisały się w bazie elektronicznej. Zajęcia będą odbywać się w trzech grupach wiekowych: uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej, uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej, gimnazjaliści i uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każda z grup ma liczyć ok. 60 osób. Do udziału w zajęciach MUR-u zachęca Uniwersytet Rzeszowski. – Przekonacie się, że nauka nie musi być nudna – podkreślają przedstawiciele uczelni. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama