Kolejna odsłona First Blood Tour. 6 czerwca w rzeszowskim w klubie Vinyl zagrają 10ton, Hermetic Evolution i Silent Jester. Imprezie patronuje Rzeszów News.

[Not a valid template]

 

Koncerty w ramach First Blood Tour  odbyły się dotychczas w tarnowskim klubie „Przepraszam” oraz w dębickim „Rio”. Tym razem trzy zespoły zobaczymy w najbliższy piątek (6 czerwca) w Rzeszowie. – Zapraszamy wszystkich maniaków cięższych brzmień na wspólne przeżycie koncertu i celebrowanie heavy metalu – zachęcają organizatorzy.

W klubie Vinyl, który znajduje się w podziemiach budynku przy al. Piłsudskiego 31, obok pizzerii Da Grasso, zagrają: 10ton, Hermetic Evolution i Silent Jester. 10ton to heavy rockowy zespół założony w 2012 roku. Jest półfinalistą międzynarodowego Emergenza Festiwal, zajął I miejsce w XXVIII Przeglądzie Talentów Muzycznych Tarnów 2012, to uczestnik trwającego obecnie Dachoofka Festiwal.

Hermetic Evolution to polski zespół powstały w 2011 roku. Ich muzyczna twórczość to efekt kolizji ciężkich brzmień gitarowych ze współczesną muzyką elektroniczną. W warstwie lirycznej zespół oscyluje wokół bogatej tematyki postapokaliptycznej i transhumanistycznej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Silent Jester  to rzeszowska kapela metalcore’owa, która rozpoczęła działalność w 2013 roku. Od czasu pierwszego występu w maju 2013 zespół regularnie koncertuje w Rzeszowie i okolicach, a w lipcu nagrał debiutanckie demo wypuszczone do internetu. W niedługim czasie powstanie długogrająca płyta. W swoich tekstach SJ porusza mroczną tematykę fantastyczno-apokaliptyczną z nutą groteski, a ich muzyka zapewnia dobrą atmosferę na, jak i pod sceną.

Bilety na First Blood Tour w cenie 7 zł do kupienia przy wejściu do klubu w dniu koncertu.

redakcja@rzeszows-news.pl

Reklama