Reklama

 

Kolejny Nocny Maraton Filmowy w Heliosie w piątek (11 kwietnia) przy Powstańców Warszawy.  Będzie strasznie, krwawo i boleśnie. Przyjdźcie w nocy do kina, a na pewno nie wyjdziecie stamtąd spokojni. Najwyższy czas się bać.

W nocy z 11 na 12 kwietnia wszyscy śmiałkowie mogą się zmierzyć z Nocą Grozy w NMF-ie Heliosa. W programie są cztery mocne filmy, które nie pozwolą zasnąć jeszcze na długo po zakończeniu tego mrożącego krew w żyłach wydarzenia. Lubicie się bać? Jeśli tak, to oczekujcie nieoczekiwanego i meldujcie się na mecie… Przed wami siedem godzin grozy

Start:  piątek (11 kwietnia) godz. 23
Meta: sobota (12 kwietnia) godz. 06

W programie:

  • Trzynaście grzechów (premiera)
  • Granice bólu
  • Następny jesteś Ty
  • Oldboy. Zemsta jest cierpliwa

 

 „13 grzechów”

Pewnego dnia mężczyzna odbiera telefon i otrzymuje informacje, że jest w ukrytej kamerze i jeżeli wypełni 13 zadań otrzyma wielomilionową nagrodę.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LvoNbS24rho

„Granice bólu”

Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg ulega wypadkowi samochodowemu. Z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że został adoptowany. Postanawia odnaleźć prawdziwych rodziców. Rozpoczyna prywatne śledztwo, sięgające do mrocznych czasów wojny domowej i dziwnego zdarzenia w małej, górskiej wiosce. Jaką tajemnicę kryją omszałe mury średniowiecznego opactwa? Kto samotnie przemierza puste korytarze wyludnionych kazamatów? Czy w miejscu tak przepełnionym bólem było miejsce na miłość?

httpv://www.youtube.com/watch?v=Fq4K_fGvpgE

„ Następny jesteś ty”

Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie, kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Mp_RPlPIe0I

„Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”

Przepełniony mroczą atmosferą tajemnicy thriller dwukrotnie nominowanego do Oscara Spike’a Lee, oparty na motywach kultowego filmu Park Chan-Wooka.

Nie pytaj, dlaczego Cię uwięziono. Zapytaj, czemu jesteś wolny.

Joe Doucett z nieznanych sobie powodów zostaje porwany i uwięziony. Nie wie, kto jest jego oprawcą ani jakie osoba ta ma wobec niego zamiary. Po 20 latach niewoli Joe zostaje niespodziewanie wypuszczony na wolność. Owładnięty obsesyjną żądzą zemsty, próbuje odkryć, jakie siły stały za jego cierpieniem. Domyśla się, że niewola była formą kary, ale nie wie, za jakie winy. Nie wie także, że uwolnienie jest kolejnym etapem okrutnego planu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=1DGbhqpt0lo

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (do wyboru: Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: