Czterech mężczyzn, przy których znaleziono spore ilości marihuany i amfetaminy zatrzymali policjanci z Przemyśla i Krakowa. Jedna osoba została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

[Not a valid template]

 

W połowie lutego przemyscy kryminalni ustalili, że 23-letni przemyślanin może posiadać narkotyki. Podczas zatrzymania policjanci ujawnili przy młodym mężczyźnie około 150 g marihuany. Kryminalni ustalili, że 23-latek ma kontakty z osobami, które obecnie mieszkają w Krakowie. Zapadła decyzja o zatrzymaniu w stolicy Małopolski kolejnych dwóch mężczyzn, przy których ujawniono kolejne porcje marihuany.

Nadal nie było jednak wiadomo, w jaki sposób zatrzymani mężczyźni zdobyli narkotyki. Dzień później policjanci w Krakowie zatrzymali 19-letniego mężczyznę. W jego pomieszczeniu gospodarczym ujawnili 270 g marihuany oraz 33 g amfetaminy.

Młody krakowianin usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowych i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Wczoraj sąd wniosek zaakceptował.

Policjanci pracują obecnie nad sformułowaniem aktów oskarżenia wobec czterech podejrzanych. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama