Reklama

W dnia 7-8 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się niecodzienne wydarzenie – I edycja ogólnopolskiej konferencji marketingowej „MarketingON. Siła innowacji” oraz XV edycja Nocnego Spotkania z Reklamą.

Dwudniowe wydarzenie organizują studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief”. Celem „MarketingON. Siła innowacji” jest inspiracja uczestników konferencji do nieszablonowego postępowania w biznesie i marketingu oraz w codziennym życiu.

Pierwszego dnia konferencji – 7 grudnia – swoje prelekcje przedstawią najlepsi studenci wydziałów ekonomicznych uczelni z całej Polski, natomiast drugiego dnia – 8 grudnia – uczestnicy będą mieli okazję posłuchać i zadać pytania zaproszonym gościom.

Wśród prelegentów będą m.in. wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów Bartosz Górski, prezes firmy Marma Polskie Folie i właścicielka Millenium Hall Marta Półtorak, dyrektor zarządzający obszaru komunikacji korporacyjnej Asseco Poland Artur Wiza, twórcy kampanii „Stop wariatom drogowym” grupy PZU i inni.

– Prelekcje gości będą miały charakter praktyczny – mają pokazać przykłady i ciekawostki z życia przedsiębiorstw oraz problemy, porażki, punkty zwrotne i niespotykane rozwiązania biznesowo – marketingowe – wyjaśnia Danuta Kostrzewa z biura organizatorów konferencji.

Dwie godziny najlepszych reklam

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zwieńczeniem drugiego dnia konferencji będzie XV Nocne Spotkanie z Reklamą. To pokaz najlepszych, najciekawszych reklam z całego świata, ułożonych w kilka kategorii: Kobieta w reklamie, Mężczyzna w reklamie, Dziecko w reklamie, Zwierzęta w reklamie, Reklama społecznie zaangażowana, Reklama z pieprzykiem.

W przerwie pokazu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. Nocne Spotkanie z Reklamą co roku gromadzi kilkaset osób w aulach i kilka tysięcy śledzących internetową transmisję. Impreza zdobyła również tytuł „Studenckiego Projektu Roku” w plebiscycie grupy PZU.

Konferencja MarketingON odbędzie się 7-8 grudnia w budynku V Politechniki Rzeszowskiej w godz. 10-17, natomiast Nocne Spotkanie z Reklamą 8 grudnia w budynkach V oraz S o godz. 20:00. Wstęp na wydarzenia bezpłatny.

Więcej informacji na: www.fb.com/SKNKM, www.marketingon.ires.pl

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama