Reklama

Marta Niewczas osiągnęła najsłabszy wynik w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Zdobyła zaledwie 4 procent głosów. Jej komitet Aktywny Rzeszów nie wejdzie też do Rady Miasta.

Wybory w pierwszej turze wygrał aktualny prezydent Tadeusz Ferenc. Marta Niewczas na Facebooku skomentowała swój wynik.

„Przegrałam wybory, ale niech każdy zada sobie pytanie, czy stać byłoby go i miałby odwagę na podjęcie walki i ryzyko ewentualnej przegranej. To, że próbuję, a nie zawsze mi się udaje świadczy o mojej misji społecznej i chęci robienia czegoś dla miasta i jego mieszkańców. To jest moim nadrzędnym celem” – napisała Marta Niewczas.

Osobom, które krytykują jej wybory i decyzje, Niewczas napisała: „Czy ty coś zrobiłeś? Czy wyszedłeś przed szereg? Czy wykazałeś jakąś społeczną inicjatywę w swoim życiu? Czy robisz coś dla innych, czy tylko piszesz i krytykujesz – stań do walki i spróbuj, jak to jest”.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

20 KOMENTARZE

  1. No fakt, zrobiła wiele. A może by tak wyliczyła te Swe zasługi dla miasta i mieszkańców……..A ja myślę , że to raczej żądza władzy w główce i dodatkowej kasy, gdyż ciągle za mało, za mało, za mało…… Nikt niczego nie musi udawadniać nikomu, czy coś zrobił czy tez nie, niektórzy wolą coś bez rozgłosu a nie na plakatach tylko.

  2. Kończ Marta błaznować i nie pisz o inicjatywach. Zwykła celebrytka z Ciebie do tego mało wiarygodna dlatego na scenie politycznej to jest Twój koniec.

  3. Mi szkoda tylko Nowej Prawicy w Rzeszowie, bo znam kilka osób z ich list i mogliby dużo dobrego, mądrego wnieść do Rzeszowa – miałem m.in. zajęcia z tymi osobami.
    Niestety wyborczy syndrom sztokholmski wiecznie żywy 🙂

Comments are closed.