Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Martyna Hus, młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury, jest jedną z finalistek VI Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „The Golden Voice”. Walczy nie tylko o laur pierwszeństwa, ale również  o puchar „Sympatii Widzów”. Trwa internetowe głosowanie, pozostało niewiele czasu.

Martyna Hus na co dzień jest uczestniczką zajęć wokalnych Rzeszowskiego Domu Kultury. Śpiewu uczy ją Natalia Wójcik. Niedawno znalazła się gronie finalistów  VI Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „The Golden Voice”. Martyna jest w najmłodszej kategorii wiekowej 6-9 lat.

Organizatorem konkursu jest Irina Dracz & zespół „Słowiany”. Przegląd realizowany jest w formule online i podzielony jest na pięć kategorii wiekowych. Uczestników konkursu ocenia nie tylko jury, ale również internauci.

Wokaliści walczą nie tylko o podium, ale także dodatkowy puchar „Sympatii Widzów”. Trafi on do zdobywcy największej liczby polubień na YouTube oraz Facebooku. Liczy się każdy głos, dlatego Rzeszowski Dom Kultury zachęca wszystkich mieszkańców Rzeszowa do oddania głosu na Martynkę Hus. Termin mija w czwartek, 16 grudnia.

Na Martynkę można oddać  głos – TUTAJ i TUTAJ

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama