Zdjęcie: Sandra Ślusarek / materiały prasowe

Raper Mata w najbliższą sobotę (10 września) wystąpi w Rzeszowie. W sprzedaży jest końcówka biletów.

Największy rozgłos wrocławskiemu raperowi przyniosła wydana pod koniec 2019 roku  „Patointeligencja” – w ciągu zaledwie kilku dni utwór nabił prawie 10 mln wyświetleń na Youtubie. 18 styczniu 2020 r. ukazał się debiutancki album studyjny Maty – „100 dni do matury”, który uzyskał status potrójnie platynowej płyty. 

Ubiegłoroczny koncert Maty na Bemowie z udziałem Żabsona i Quebo zgromadził ok. 40 tys. osób. 14 lipca br. Młody Matczak ruszył w trasę po polskich miastach. Zaczął od rodzinnego Wrocławia. Trasa obejmuje 10 koncertów plenerowych. Jeden z nich odbędzie się w najbliższą sobotę (10 września) w Rzeszowie. 

Przez wiele miesięcy nie było wiadomo, gdzie dokładnie wystąpi Mata. Już wiadomo, że raper pojawi się na scenie parkingu hali Podpromie. – W tym roku polecimy jeszcze wyżej! – tak Mata reklamuje swoją ogólnopolską trasę koncertową. Koncert rapera rozpocznie się o godz. 20:40. Wstęp na wydarzenie będzie możliwy od godz. 16:20. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jak informuje agencja Sould Out, odpowiedzialna za organizację trasy Maty, pozostała końcówka biletów na rzeszowski koncert rapera. Do kupienia na www.33mata.pl lub w salonach sieci Empik w całej Polsce. Bilety kosztują aktualnie 159 zł. Jak wcześniej zapowiadali organizatorzy, koncert będzie miał wyjątkową oprawę audiowizualną. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama