pan-materac-rzeszow-mollyflex
Reklama

Wysokiej jakości materace do spania w niezwykle atrakcyjnych cenach. W dniach 04 – 16 września 2023 r. materace marki Mollyflex dostępne taniej aż o 20 proc. od cen regularnych. Odwiedź jeden z naszych salonów w Rzeszowie i wykorzystaj okazję do zakupu wygodnego materaca do swojej sypialni. Zapraszamy!

Materace Mollyflex w promocji 20 proc.

Już od najbliższego poniedziałku, 4 września br. rozpoczynamy akcję promocyjną w salonach Pan Materac w Rzeszowie – wysokiej jakości materace włoskiego producenta Mollyflex dostępne w niższych cenach aż o 20 proc. od cen regularnych.

Mollyflex to włoski producent materacy i akcesoriów do sypialni, który specjalizuje się w produkcji materacy w całości wykonanych z materiałów piankowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkty Mollyflex cieszą się wielką popularnością wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie od zadowolonych użytkowników.

Pełną ofertę materacy Mollyflex znajdziesz na panmaterac.pl/mollyflex_33.

Promocja obowiązuje w dniach 04-16.09.2023 r. w salonach Pan Materac w Rzeszowie.

Profesjonalne porady doradców w salonach Pan Materac

Pan Materac to nie tylko szeroka oferta produktowa – w każdym z salonów uzyskasz niezbędną pomoc w zakresie doboru odpowiedniego produktu. Specjaliści w salonach cenią indywidualne potrzeby swoich klientów.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wielu ekspertów pracujących w salonach jest gotowych doradzić w wyborze produktów, które najlepiej odpowiadają Twoim preferencjom i wymaganiom. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz rozwiązanie, które zagwarantuje Ci optymalny sen i wypoczynek!

Przyjdź do jednego z salonów Pan Materac w Rzeszowie i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Rzeszowie:

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-21

Galeria NOVA
ul. Rejtana 67
35-959 Rzeszów
tel.: 887 272 183
tel.: 887 272 177
e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-20

ul. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
tel.: 530 062 435
tel.: 17 307 01 61
e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl

 

Reklama