Reklama

Promocje na wszystkie materace Mollyflex oraz darmowe porady fizjoterapeuty w salonach Pan Materac w Rzeszowie! Już od najbliższego piątku przez cały tydzień (08-16.10.2021 r.) wysokiej jakości materace włoskiego producenta w obniżonych cenach o 20% od cen regularnych! Odwiedź nasze salony w Rzeszowie, skorzystaj z porad fizjoterapeuty oraz wybierz dla siebie wygodny materac w niezwykle korzystnej cenie!

Materace Mollyflex taniej o 20%!

Wielka promocja na włoskie materace Mollyflex w salonach Pan Materac w Rzeszowie ! Od najbliższego piątku wszystkie materace sygnowane logiem Mollyflex dostępne w niższej cenie o 20% od cen regularnych!

Mollyflex to renomowany na rynku producent materacy i poduszek, których jakość potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów. W ofercie producenta Mollyflex znajdują się najwyższej jakości materace w całości zbudowane z pianek. Staranna selekcja, doświadczenie oraz nowoczesne technologie pozwalają tworzyć produkty idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Przez najbliższy tydzień (08-16.10.2021 r.) wszystkie materace Mollyflex z rabatem 20% tylko w salonach Pan Materac w Rzeszowie!

Pełna oferta produktowa Mollyflex na: www.panmaterac.pl/mollyflex_33

Darmowe konsultacje z fizjoterapeutą w salonach Pan Materac w Rzeszowie!

Obniżki cen to nie wszystko! Podczas dwóch najbliższych weekendów zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji z fizjoterapeutą! Odpowiednio dobrany materac to podstawa zdrowego i wygodnego snu!

W dniach 08-09.10.2021 r. fizjoterapeuta dostępny będzie w salonie Pan Materac w Galerii Nova przy ul. Rejtana 67, natomiast tydzień później – 15-16.10.2021 r. w salonie Pan Materac przy ul. Wyzwolenia 2.

Zapraszamy! Przyjdź, skorzystaj z darmowych porad fizjoterapeuty i wybierz wygodny materac w niższej cenie!

Sprawdź również ofertę nowego sklepu meblowego z produktami od najlepszych producentów! Wejdź na www.mebi.pl i wybierz stylowe meble do swojego mieszkania!

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zapraszamy!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Rzeszowie:

Galeria Nova ul. Rejtana 67

35-959 Rzeszów tel.: 887 272 183

e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

ul. Wyzwolenia 2

35-501 Rzeszów tel.: 17 307 01 61

e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl

 

Reklama