Reklama

Z okazji Światowego Dnia Książki (23 kwietnia), Matras przygotował specjalne wydarzenia dla najmłodszych czytelników. W wybranych księgarniach sieci na dzieci czeka wspólne czytanie najpiękniejszych bajek i opowiadań.

-W tym roku postanowiliśmy specjalnie potraktować naszych najmłodszych odbiorców oraz uczcić święto książki promując wspólne czytanie na głos – powiedziała Jolanta Liżewska-Zyzek, Dyrektor Marketingu Matras SA.

W akcji bierze udział 28 księgarni, w 22 miastach Polski. Z okazji Światowego Dnia Książki sieć Matras zaprasza wszystkich najmłodszych mieszkańców Rzeszowa i ich rodziców do księgarni w Centrach Handlowych Millenium Hall i Nowy Świat, gdzie czytane na głos będą dzieła literatury dziecięcej. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 23 kwietnia między godziną 14 a 18. Wstęp wolny.

W związku z obchodami Światowego Dnia Książki, w księgarniach Matras obowiązują specjalne rabaty –  do 25 proc. na prawie cały asortyment (z wyjątkiem podręczników i publikacji wydawnictwa Taschen).

czytanie1

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: