Mayday 2 z gwiazdorską obsadą już w czwartek w Rzeszowie

Niewiarygodne zwroty akcji, duża dawka najlepszego humoru – tak zapowiada się Mayday 2 z gwiazdorską obsadą, który już w czwartek (7 czerwca) zobaczymy w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

 
 
 
Mayday 2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie.
 
Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru. Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.
 
Mistrzowski scenariusz, najzabawniejsza komedia świata i nazwiska, których nie trzeba przedstawiać: Joanna Kupińska, Michał „Misiek”, Koterski, Michał Milowicz, Kamila Polak, Daria Krzyżaniak, Mateusz Łapka, Marek Włodarczyk.
 
Mayday 2 będzie można zobaczyć w czwartek 7 czerwca o godz. 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Bilety w cenie 90-110 zł do kupienia na KupBilecik.pl – TUTAJ
 
Zaproszenie
 
Poprzednim razem mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Otrzymali je: Paulina Pinkowicz oraz Przemysław Pasaka. 
 
Teraz dla Was mieliśmy jedno podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest tytuł najnowszego serialu, w którym występuje Joanna Kupińska?”. 
 
Na odpowiedzi czekaliśmy do wtorku (5 czerwca) do godz. 19:00. Prawidłowa odpowiedź to serial „Botoks”. Podwójne zaproszenia wygrała Małgorzata Cierpich-Mazur. Gratulujemy!
 
 
(jg)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
 
 
Reklama