Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 46-letni mężczyzna. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Mężczyzna kilkakrotnie ugodził nożem w szyję swoją żonę.

Do tragedii doszło 18 czerwca br. przed godz. 7 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem. 46-letni mężczyzna odwożąc żonę do pracy wielokrotnie ugodził ją nożem, a potem próbował popełnić samobójstwo. W samochodzie z małżeństwem przebywał jeszcze ich 4-letni syn. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności na miejscu zdarzenia.

W sobotę w tarnobrzeskim szpitalu prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut zabójstwa żony ze szczególnym okrucieństwem, w obecności małoletniego dziecka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 4-letni chłopiec w chwili zdarzenia wybiegł z samochodu. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali w samochodzie zakrwawioną kobietę i leżącego na poboczu mężczyznę. 32-latka już nie żyła, mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator zdecydował o wystąpieniu do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec 46-letniego mężczyzny tymczasowego aresztowania. Sąd do tego się przychylił. Najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama