Zdjęcie: Polski Związek Piłki Nożnej
Reklama

Kolejne wielkie piłkarskie święto na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. 9 września mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Mecz piłkarski odbędzie się w ramach turnieju “Ośmiu narodów”, na którym, oprócz Polski i Portugalii, wystąpią młodzieżowe reprezentacje Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Włoch, Anglii i Czech. Polacy rozpoczną zmagania w nowej edycji rozgrywek wyjazdowym meczem do Włoch, 5 września, cztery dni później zagrają w Rzeszowie z Portugalią.

Dwa lata temu Rzeszów gościł młodzieżową reprezentację Polski, która bezbramkowo zremisowała na Stadionie Miejskim ze Szwajcarią, a spotkanie oglądało ponad 12 tysięcy kibiców. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zdołał utrzymać organizację meczu z przeciwnikiem z najwyższej półki. Portugalia to dwukrotny mistrz świata do lat 20, a także uczestnik MŚ U-20. 

– Jedynie dwa stadiony na tą chwilę spełniają wymogi organizacji meczu. Mielec jest już gotowy, ale w tym przypadku pomieściłby ok. 6 tys. kibiców – mówi Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego ZPN. Dlatego zapadła decyzja, że mecz reprezentacji Polski do lat 20 z Portugalią odbędzie się 9 września w Rzeszowie na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej. Początek o godz. 15:00. Wstęp jest bezpłatny.

Każdy kibic, który będzie chciał obejrzeć mecz z udziałem podopiecznych Jacka Magiery, będzie musiał posiadać bilet. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: bilety@podkarpackizpn.pl. W treści wiadomości należy podać liczbę biletów, imię i nazwisko, numeru telefonu oraz adres mailowy osoby odpowiedzialnej za zamówienie. 

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez pracownika PZPN wiadomością zwrotną. Wydrukowane bilety można odbierać w siedzibie Związku przy ul. Ks. Jałowego 6A w Rzeszowie. O terminie odbioru zainteresowani zostaną poinformowani w kolejnej wiadomości mailowej.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: