podkrecone-rzeszow
Reklama

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej do obejrzenia w specjalnej strefie kibica w Podkręcone Rzeszów przy ul. Przemysłowej 3. Poczuj się jak na stadionie i wspieraj reprezentację Polski przed 158-calowym ekranem. Strefa startuje w piątek, 14 czerwca br.

Podkręcone Rzeszów przygotowało wyjątkową atrakcję dla kibiców futbolu. Każdy z 51 meczów Euro będzie można obejrzeć na żywo w jakości FULL HD w specjalnej, darmowej strefie kibica. Najwyższą jakość obrazu zapewni ogromny 158-calowy ekran.

Specjalna oferta promocyjna

Dodatkowo wszyscy goście strefy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na barze. Podkręcone Rzeszów nie wymaga rezerwacji, a korzystanie ze strefy kibica jest całkowicie darmowe.

Transmisja wszystkich meczy Euro

– Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to sportowe święto – mówi Tomasz Czarnota, brand manager Podkręcone Rzeszów. – Dlatego oferujemy możliwość oglądania meczów w wyjątkowo komfortowym miejscu. Transmitować będziemy wszystkie mecze, nie tylko biało-czerwonych – podkreśla Czarnota.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Więcej niż piłka

Podkręcone Rzeszów to pierwszy w regionie Activity Bar, którego głównymi atrakcjami są m.in. mini golf, kręgle, shuffle board, bilard czy automaty do gier. Fani śpiewania – w tonacji prawidłowej, i nie tylko – mogą skorzystać też z pokoju do karaoke.

Podkręcone Rzeszów gwarantuje duży darmowy parking, dogodne godziny otwarcia oraz szeroką ofertę barową i gastronomiczną. Przyjdź i dołącz do zabawy w Podkręcone nawet w… przerwie meczu.

 

Podkręcone Rzeszów
ul. Przemysłowa 3 (w budynku FlyPark)
35-105 Rzeszów

Link do Facebooka: facebook.com/podkrecone.rzeszow/
Link do Instagrama: instagram.com/podkrecone.rzeszow/

Reklama