Zdjęcia: Youtube.com / Miłośnicy czterech kółek; Radosław Kaźmierczak / Wydawnictwo Znak
Reklama

Do Rzeszowa przyjdzie jeden z najpopularniejszych motoryzacyjnych youtuberów Michał „Michu” Jesionowski. Będzie można się również spotkać z pisarzem, Markiem Krajewskim. 

Michał „Michu” Jesionowski prowadzi na Youtube kanał „Miłośnicy czterech kółek”, który ma ponad milion subskrybentów. Właśnie ukazała się jego druga książka „Miłośnicy czterech kółek. Część 2. Jedziemy dalej!”.

Z okazji premiery, „Michu” w czwartek, 24 października”, o godz. 18:00, spotka się z czytelnikami w Empiku w Millenium Hall w Rzeszowie. Odpowie na pytania, które pomogą się poruszać w meandrach motoryzacyjnych nawet laikom, obali mity, które od lat funkcjonują w polskiej motoryzacji oraz udzieli bezcennych porad, w jaki sposób obchodzić się z samochodami, aby zaoszczędzić nerwy i pieniądze.

Podczas spotkania z „Michu” będzie można się też dowiedzieć, jak nie dać się oszukać w warsztacie i być świadomym swoich praw. Dzięki temu będziecie w stanie uniknąć kosztownych pomyłek. Dowiecie się, czy samochody z przebiegiem większym niż 200 tys. km to wraki, czy instalacja LPG zawsze się opłaca, jak naprawdę działają „okazje” na rynku zakupowym, czy silniki diesla nadają się już tylko do maszyn rolniczych. 

Zdjęcie: Youtube.com / Miłośnicy czterech kółek

W piątek Marek Krajewski

Spotkanie z kolei z Markiem Krajowskim odbędzie się w piątek, 25 października, także o 18:00 i również w Empiku w Millennium Hall. Krajewski jest autorem aż 18 bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, tłumaczonych na 20 języków, jest laureatem prestiżowych nagród literackich i kulturalnych, a także filologiem klasycznym, miłośnikiem filozofii i logiki.

W najnowszej książce pt. „Mock. Golem” Marek Krajewski zabiera czytelników do dekadenckiego Wrocławia „dzikich, zepsutych i złotych lat dwudziestych”. Ta książka to już 10 pozycja o przygodach wrocławskiego detektywa Eberharda Mocka. Zmagający się z nałogiem Mock próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia małej dziewczynki, Rosemarie. Każdy jego ruch śledzi tajne sprzysiężenie – sekta „mesjaszy”. 

Thriller kryminalny, który trzyma w napięci do samego końca, czy autor zdradzi szczegóły tajemniczego detektywa Mocka? Tego będzie można się dowiedzieć już w najbliższy piątek.

Zdjęcie: Radosław Kaźmierczak / Wydawnictwo Znak

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama