Reklama

Bezpłatne badanie w kierunku raka prostaty, analiza składu masy ciała oraz możliwość otrzymania vouchera o wartości 100 zł na kompleksowe badania dla mężczyzn to propozycja CH Plaza Rzeszów w ramach akcji Movember.

Akcja badań z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w najbliższy piątek 19 listopada 2021 r. o godzinie 14:00. Z bezpłatnych badań PSA będzie można skorzystać aż do godziny 20:00 w specjalnym punkcie Centrum Medycznego Medyk zlokalizowanym na potrzeby akcji na parterze CH Plaza Rzeszów.

Dodatkowo każdy mężczyzna, który okaże paragon za zakupy w Plaza Rzeszów w tym dniu na kwotę min. 150 zł, otrzyma voucher na kompleksowe badania w Centrum Medycznym Medyk.

W skład badań kompleksowych, które będzie można zrealizować posiadając voucher wchodzi analiza moczu, CEA, Ca 19,9 – markerów nowotworowych płuc i trzustki, dróg wątrobowo-żółciowych oraz jelita grubego i odbytnicy.

Pakiet zawiera także badanie morfologii, oznaczenie lipogramu, glikemii, kreatyniny, mocznika i próby wątrobowe. Badania będzie można wykonać w Centrum Medycznym Medyk przy ul. Rejtana i Szopena.

Dodatkowo przez cały czas trwania akcji sieć klubów fitness CityFit działająca w CH Plaza Rzeszów będzie oferować bezpłatną analizę składu masy ciała.

Międzynarodowy Dzień Mężczyzny w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższy piątek 19 listopada 2021 r. Akcja rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa aż do 20:00. Punkt badań zlokalizowany będzie w atrium rzeszowskiej Plazy.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow

Reklama