Aż osiem nagród przywiózł rzeszowski Zespół Tańca Brzucha Gussel z Międzynarodowego Konkursu Belly Dance „Karawana 2016”, który odbył się we Lwowie.

Konkurs „Karawana 2016” odbył się w dniach 6-8 maja. Wzięło w nim udział ponad 120 uczestników z Ukrainy i Polski. Tancerkom Gussel udało się zdobyć aż osiem nagród.

Zespół zdobył dwa złe puchary. dwa złote medale trafiły do Beaty Gubała-Dwornik, trzy medale do Danuty Zakrzewskiej (dwa złote i jeden srebrny) oraz srebrny medal doOksany Kostoń-Vailo.

Zespół Tańca Brzucha Gussel prowadzi swoją działalność w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Pobitno” od 2013 roku, pod okiem instruktora Oksany Kostoń-Vailo. Tancerki mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte podczas międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali tanecznych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do największych sukcesów rzeszowskiego zespołu zaliczyć należy czwarte miejsce zdobyte przez nich podczas 5th Oriental Passion Festival w Atenach oraz złoty medal i tytuł mistrza  zdobyte w kategorii „Formacje Show” podczas IV Mistrzostw Europy Wschodniej w Tańcu Orientalnym w Lublinie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama