Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Dostęp 24h/7, sprzęt treningowy najlepszych światowych marek oraz zajęcia fitness w cenie karnetu. A to wszystko za 1 zł! Rzeszowski klub fitness CityFit (ul. Rejtana 65, CH Plaza Rzeszów) przygotował specjalną ofertę z okazji Black Friday. Nie przegap, promocyjny karnet można złapać tylko w ten piątek!

Promocyjne karnety Black Friday dostępne będą tylko przez 24 godziny. Kto się załapie, zyska miesiąc treningów w rzeszowskim klubie CityFit w super cenie: 1 złoty. Zakupu można dokonać online na www.cityfit.pl lub w kioskach przy wejściu do klubu.

Co oferuje rzeszowski CityFit? Po pierwsze pełną dostępność: klub czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, trenować można już od 16. roku życia, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

Po drugie doskonałe warunki treningowe. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa (2050 mkw.) wyposażona jest w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze mają do dyspozycji kilka ergonomicznych stref aktywności, wśród których znajduje się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa treningu funkcjonalnego oraz strefa FitTest, w której można mierzyć postępy. W cenie karnetu zyskujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness, zajęć wprowadzających dla początkujących (IntroFit) oraz możliwości bezpłatnej konsultacji z trenerem personalnym (raz w miesiącu podczas Dnia z Trenerem Personalnym) czy udziału w licznych akcjach i eventach organizowanych w klubie.

Co ważne, w CityFit nie ma konieczności podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Jak wyglądają kluby CityFit – zobacz tutaj: 

https://youtu.be/unN_Bak44Hk

Promocyjna cena dotyczy pierwszego miesiąca członkostwa, od drugiego obowiązuje cena regularna. Zakup karnetu nie wiąże się z koniecznością podpisywania długoterminowej umowy. w Stare Miasto do 31. grudnia w prezencie

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

Reklama