Zdjęcie: Materiały prasowe

Rzeszowianie znów próbują zawojować kolejny program muzyczny. Tym razem postawili na emitowany w Polsacie „All Together Now”. Ilu jurorów wstanie i zaśpiewa z nimi? Tego dowiemy się już w środę  (3 kwietnia).

O aprobatę 100-osobowego jury, któremu przewodniczy Beata Kozidrak oraz o 100 tys. zł swoimi wokalami w piątym odcinku drugiej serii „All Together Now” w środę (3 kwietnia)  o godz. 20:30 będzie walczyło czworo artystów z Rzeszowa: zespół Triple Madness oraz Oliwia Skóra.

Triple Madness to projekt muzyczny, który rozkwitł wraz ze schyłkiem roku 2018. Tworzą go: Sylwia „Shea” Piotrowska , Marcin „Martens” Miziołek i Marek Filipak. Ta trójka to artyści dojrzali, lecz zwariowani, z konkretnym pomysłem na siebie. Połączyły ich Rzeszów, gdzie Marek studiuje, Sylwia studiowała, a Marcin pracuje oraz charakter i pasja do dzielenia się swoimi emocjami z odbiorcą.

Aktualnie Triple Madness pracuje nad autorskim materiałem, być może już jesienią będzie można poznać efekty ich pracy.

Oliwa Skóra to z kolei tegoroczna maturzystka w rzeszowskim liceum. Śpiewa, gra na skrzypach i fortepianie. Od 6. roku życia uczęszcza na lekcje śpiewu do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Mimo młodego wieku ma już za sobą wiele sukcesów na festiwalach w Polsce i zagranicą. Występowała na jednej scenie z Natalią Kukulską i Alicją Majewską.

„All Together Now” to program typu talent show emitowany w telewizji Polsat. Każdy z uczestników programu prezentuje swoje wokalne umiejętności przez 100-osobowym jury. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika.

Zawodnicy, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów, trafiają do tzw. Top3, a w odcinkach eliminacyjnych uczestnik, który ma najwięcej punktów, przechodzi do odcinak finałowego, a pozostała dwójka toczy ze sobą pojedynek – każdy śpiewa jeszcze po jeden piosence i oceniany jest na takiej samej zasadzie, jak wcześniej.

W finale udział bierze 14 wykonawców (po dwóch z każdego z siedmiu odcinków eliminacyjnych) i ponownie są oceniani przez jurorów. Najlepsza trójka przechodzi do ścisłego finału, w którym każdy wykonuje ostatnią piosenkę. Zwycięzca programu otrzymuje 100 tys. zł.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama