Mieszkanie 25 000 taniej? Tak! W przedsprzedaży nowych budynków Dzielnicy Parkowej.

0

Rusza przedsprzedaż nowych budynków dzielnicy parkowej. Już 14 października br. rusza MEGA PRZEDSPRZEDAŻ kolejnych dwóch budynków Dzielnicy Parkowej.

 

Obecne etapy sprzedały się już prawie w całości. Za to właśnie Ty możesz być jedną z pierwszych osób, która skorzysta z oferty MEGA PRZEDSPRZEDAŻY i oszczędzi nawet 25 000 zł.

Tak! 25 000 zł mniej na mieszkaniach, ale tylko do 26 października br. Kawalerki, mieszkania dwu i trzy pokojowe, apartamenty z widokiem na miasto i mniejsze z widokiem na piękny park Szafera. Duże balkony i funkcjonalne układy. To wszystko utożsamia charakter nowych budynków 5 i 6.

Ci, którzy do tej pory nie znaleźli jeszcze nic dla siebie, mogą być spokojni, dowiedzieliśmy się, że kolejne mieszkania będą uzupełnieniem tych, które obecnie są już wyprzedane. W przedsprzedaży znajdują się:

– kawalerki do 30 m2

– mieszkania 2-pokojowe od 34 m2

– widokowe apartamenty do 110 m2

– nowe, ciekawe układy mieszkań.

Nawet 25 000 zł taniej za mieszkanie – tylko do 26 października.

Nie możecie tego przegapić!

Wszystkie szczegóły dotyczące przedsprzedaży tylko w biurze Dewelopera po wcześniejszym umówieniu spotkania. Zadzwoń już teraz i nie czekaj. Skorzystaj z mega przedsprzedaży osiedla Dzielnica Parkowa.

Telefon: 782 005 005

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

www.DzielnicaParkowa.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama