Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Rzeszowie poszukują 50-letniego Jana Stalca. Mieszkaniec Rzeszowa zaginął w piątek, 3 stycznia 2020 r.

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Jan Stalec wyszedł z domu 3 stycznia pomiędzy godz. 14:00 a 14:30 i od tamtej pory już nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Z informacji podawanych przez policję wynika, że Jan Stalec wcześniej mieszkał w Brzeźnicy (powiat dębicki). Funkcjonariusze podejrzewają, że 50-letni mężczyzna mógł udać się w tamtym kierunku 

Jan Stalec ma ok. 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy krótkie ciemne. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemne spodnie dresowe, koszulę w kratę z długimi rękawami, niebieską dżinsową kurtkę, miał na sobie buty kapcie typu zakopiańskiego

– Zaginiony może mieć problemy z pamięcią oraz poruszaniem się. Nie posiadał przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego – informuje nadkom. Adam Szeląg.
Osoby, które mają informacje, gdzie może przebywać Jan Stalec, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, osobiście lub telefonicznie: 17 858 35 66 lub z dyżurnym komisariatu, tel. 17 858 3550 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 112. 

Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiony Jan Stalec

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama