Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Mija już pół roku od zaginięcia 63-letniej Kazimiery Skiby, mieszkanki podrzeszowskiej Racławówki. Kobieta przepadła bez śladu.

W czwartek, 15 września, policja ponowiła apel o pomoc w odnalezieniu Kazimiery Skiby, która zaginęła 12 kwietnia br. Kobieta wyszła z domu w nieznanym kierunku około godz. 16:00. Od tamtej pory słuch o kobiecie zaginął, rodzina nie ma z nią kontaktu. 

Policja na razie nie natrafiła na ślad, który mógłby przybliżyć ją do odnalezienia mieszkanki Racławówki. – Nie wiemy, czy kobieta, po wyjściu z domu, wsiadła auta, autobusu, czy udała się gdzieś pieszo – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji.

Kazimiery Skiby poszukuje Komisariat Policji w Boguchwale. – Funkcjonariusze będą szczegółowo weryfikować każdy sygnał – zapewnia Żuk. 

Zaginiona kobieta ma 163 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy ciemne, szpakowate, średniej długości, nos prosty, uszy małe przylegające, nosi protezę zębową.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kazimiera Skiba w dniu zaginięcia miała na sobie czarną, krótką kurtkę puchową, czarne spodnie, buty ciemne oraz czerwone spodnie i bluzę dresową, które służyły jako piżama.

Informacje, mogące przyczynić się odnalezienia mieszkanki Racławówki, można przekazywać, dzwoniąc pod policyjne numery telefonów: 47 821 32 24 albo 47 821 33 10 lub telefon alarmowy – 112.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama