Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Wyszła z domu we wtorek 1 października br. i już nie wróciła. Policjanci poszukują 42-letniej Agnieszki Magdoń, mieszkanki Rzeszowa.

Zaginiona Agnieszka Magdoń jest poszukiwana przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 42-letnia kobieta wyszła z domu w miniony wtorek po południu i dotychczas nie wróciła. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. 

Agnieszka Magdoń ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, jasno-rude włosy – długie do ramion, często związane w kucyk, oczy piwne, uszy – średnie przylegające, nos – prosty.

Kobieta w dniu zaginięcia była ubrana w ciemną ortalionową, pikowaną kurtkę do pasa, niebieskie spodnie dżinsowe, ciemne buty sportowe, miała także przy sobie czerwoną damską torebkę.

Wszystkie osoby, które widziały Agnieszkę Magdoń lub wiedzą, gdzie może ona przebywać, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z wydziałem kryminalnym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224, albo dyżurnym komendy, tel. 17 858 3310 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: