Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Wyszła z domu we wtorek 1 października br. i już nie wróciła. Policjanci poszukują 42-letniej Agnieszki Magdoń, mieszkanki Rzeszowa.

Zaginiona Agnieszka Magdoń jest poszukiwana przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 42-letnia kobieta wyszła z domu w miniony wtorek po południu i dotychczas nie wróciła. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. 

Agnieszka Magdoń ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, jasno-rude włosy – długie do ramion, często związane w kucyk, oczy piwne, uszy – średnie przylegające, nos – prosty.

Kobieta w dniu zaginięcia była ubrana w ciemną ortalionową, pikowaną kurtkę do pasa, niebieskie spodnie dżinsowe, ciemne buty sportowe, miała także przy sobie czerwoną damską torebkę.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wszystkie osoby, które widziały Agnieszkę Magdoń lub wiedzą, gdzie może ona przebywać, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z wydziałem kryminalnym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224, albo dyżurnym komendy, tel. 17 858 3310 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama