Zdjęcie: Pixabay.com

Spotkanie z Mikołajem i wspólne zdjęcia oraz wiele atrakcji muzycznych, sportowych i plastycznych czeka na najmłodszych podczas Mikołajek w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów – we wtorek, 6 grudnia.

Atrakcje przewidziano dla dzieci w różnym wieku. Od 14:00 do 19:00 czekać będzie na nich Św. Mikołaj. Dzieci będą mogły sobie zrobić z nim zdjęcie na świątecznej foto ściance. Odbędą się zabawy muzyczne o tematyce świątecznej oraz quizy wiedzy o Mikołaju i Bożym Narodzeniu z drobnymi upominkami.

Na dzieci czekać będą także atrakcje sportowe i warsztaty plastyczne. Dla odważnych przewidziano specjalny mikołajkowy tor, na którym będzie trzeba pomóc elfom w rozwiązaniu różnych zagadek.

Dzieci będą mogły m.in. sprawdzić się w konkurencji rzutu do wyznaczonego celu. Na torze będzie trzeba także poradzić sobie z mikołajowymi łamigłówkami, a na odważnych czekać będzie koło fortuny z zadaniami specjalnymi. Najlepsi zgarną atrakcyjne nagrody.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach ozdób świątecznych. Pod okiem śnieżynek powstaną świąteczne opaski, renifery, choinkowe zawieszki, bałwanki bibuły i kartki świąteczne, dzieci będą mogły ozdobić świąteczne pierniczki i pomalować gipsowe figurki.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszpw-news.pl

Reklama