Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Elza, Olaf, Anna i Święty Mikołaj już w najbliższą środę (6 grudnia) pojawią się w CH Plaza Rzeszów. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem.

„Mikołajki w krainie lodu” to moc atrakcji i okazja do spotkania Świętego Mikołaja w Plazie. We wszystkich atrakcjach dzieci będą mogły uczestniczyć od godziny 14:00 do 19:00. W tym czasie na dzieci czekać będą atrakcyjne mikołajkowe gry i zabawy z elfami oraz spotkania z gościem specjalnym z dalekiej Laponii, czyli Świętym Mikołajem.

Główną atrakcją Mikołajek, oprócz wizyty Mikołaja, będzie także spotkanie z sobowtórami postaci z bajki „Kraina Lodu” – Elzą, Anną i Olafem oraz Mikołajkowe Show, czyli koncert Elzy ze wspólnymi tańcami i śpiewaniem piosenek z tej bajki.

W warsztacie elfów będzie można zrobić świąteczne eco-ozdoby z różnych naturalnych materiałów m.in. drewna i gipsu. Podczas warsztatów dzieci będą także tworzyć korony Elzy. Najmłodsi zmierzą się z quizem wiedzy na temat filmu: „Karina lodu”. Najlepsi otrzymają drobne upominki. Dodatkową atrakcją będzie fotościanka, przy której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Elzą, Olafem lub Anną.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szczegóły imprezy i program można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama